| Fhilipe a întrebat:

Salut as vrea si eu un server de SA:MP care se da admini si vipi... am o experienta foarte mare... am jucat 6 ani samp si chiar as vrea as vrea sa va zic cateva lucruri daca o sa ma admin: pai as face eventuri in fiecare 2 ore o sa ii ajut pe cei care nu prea stiu dar bine asta pot face si fara adminwinking aa ce sa mai fac sa ma dau admin cei care au muncit ceva si multe altele eu nu dau ban/kick/warn din prostie multumesc foarte mult pentru citit si va rog as vrea si eu admin maricel multumesc din nou Pa!

2 răspunsuri:
| DexeN a răspuns:

Romania super Stunt sunt vreo 400 de playeri de obicei pe el! super tare merita sa intri! sunt vip pe el! 176.9.46.88:7777
RSS BEST
Are si ganguri si clanuri, si le capturezi si asa, are /minigun si multe comenzi, merita sa intri

| Fhilipe explică:

Man Stiu RSS. am si eu cont aveam vip 8 straight face si mi-a furat unu deci cam m-am lasat si aia nu se da admini straight face Mai citeste odata