| KaRat3 a întrebat:

Caut si eu un servere de samp preferebil RPG la care am sanse sa devin admin/helper. Joc samp de 4 ani si am mai jucat si pe alte servere in care am fost admin/helper/lider. Am experienta si nu as vrea sa pierd timpul pe server ca un simplu player asa ca as vrea sa ajut serverul si playerii noi care intre. Daca voi fi promovat sau daca ma acceptati ca admin atunci voi aduce si eu playeri asa cu nu va faceti griji.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Ce știi să faci?
Ce cunoștințe deții?
Ct de bine știi administra un server pe Linux?
Cât de bine ești familializat cu Webmin, samba, open ssl, free NAS sau Debian Server?
Succes