| ninjaboss a întrebat:

Salut,as vrea un hack (cod) pentru Counter-Strike va implor! Orice hack (speed,wall, badboy) ID de mess:roby_kingboss@yahoo.com

1 răspuns:
| Andrei_Brasoveanu_1991 a răspuns:

Frate scrie pe google cod cs maximamspus si e primul sau al doile daca nu vezi tu care e, dar trebuie sa fie maximamspus.sunt parca in jur de 15 coduri.toatemerg 100% eu le-am incercat si au mers dar cel mai bun pentru mine a fost silent aim este al treile. ai acolo instructiuni de folosire.sau daca ti-e greu asa siteul este www.maximamspus.ro si acolo sus unde scrie home, imagini, bancuri dai pe jocuri si mai jos scrie coduri counter-strike si iti alegi eu ti-am spus doar un cod bun funda?