| Emy007 a întrebat:

Salut, as vrea un MMORPG Online fain cu grafica faina (ex:Terra) si interesant (ex: WoW).

Sugesti big grin As vrea sa spune-ti de ce mi-ati sugera acest joc, DAU Fundoaie!

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Aura kingdom, nu stiu daca ti-ar placea, e ceva gen anime dar e destul de fain, poti cauta mai multe despre el pe youtube si daca te hotarasti sa il descarci eu joc si te pot ajuta big grin. Sau iti mai recomand si Forsaken World, Rift, ArcheAge si un joc care e acum in closed beta Echo of Soul, abia astept sa apara open beta, trebuie doar sa ai rabdare daca iti placewinking. Bafta

| Emy007 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Aura Kingdom zici ca e SAO e fain big grin

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Emy007):

Da big grin, daca nu gasesti alt joc si te hotarasti sa il incerci pe asta ma anunti. Eu joc pe serverul chimera happy