| J0HnNyX a întrebat:

Astazi am o intrebare pentru cei care au in special PS3 si il au modat. Mi-am luat pentru el NBA 2K12, l-am instalat si cand am vrut sa intru joc mi-a dat black screen si mi-a iesit in meniul principal. Am incercat si cu joc original, sa il bag acolo si sa-l recunoasca ca original dar tot asa se intampla. Precizez ca am incercat si cu Select + X si tot asa face. Am kmeaw 3.55 si vreau neaparat sa joc acest joc.
Daca ati putea sa ma ajutati as fi foarte recunoscator!
Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| Toxic0 a răspuns:

Inseamna ca configuratia nu este buna, si jocul este virusat. Asa mi-s-a intamplat si mie pe ps3 pe teken4 si mortalkombat9. Asta este raspunsul meu si sper sa iti fie de mare ajutor.