| Azazello132 a întrebat:

Am o problema cu Naruto Storm 3. Am downloadat jocul dupa care l-am bagat in consola. Am instalat pkg, intru in el si cand imi da sa instaleze data... imi da "The game data is corrupted". Am incercat mai multe pkg si tot nu merge... Folosesc fw 3.55 Kmeaw. Multumesc pentru ajutor. Scuzati categoria dar am nev de un raspuns urgent. Funda

1 răspuns:
| B9Ion a răspuns:

Consola nu are capacitatea. Apoi se poate sa nu fie versiunea corecta.Mai bine renunti la el sau iti iei alta consola pentru a face fata jocului.