| Laver_Edi_1997 a întrebat:

Astazi mi.am downloadat Euro Truck Simulator 2. Cand il pornesc tot ecranul este negru si se aude muzica de la Euro Truck Simulator 2, iar in colt imi apare Optimal Resolution Notification. Cum sa rezolv problema?

5 răspunsuri:
| aloken a răspuns:

Rezolutia de la ETS2 este prea mare pentru monitorul tau. Apasa ALT+TAB si se va face windowed daca nu du-te pe yt si cauta: how to make ETS2 windowed from settings.

| 0buna1buna2 a răspuns:

E de pe internet?

| Laver_Edi_1997 explică (pentru 0buna1buna2):

Da.

| Laver_Edi_1997 explică (pentru 0buna1buna2):

Da

| 0buna1buna2 a răspuns (pentru Laver_Edi_1997):

Ori de la ce a zis cel de jos(JustKiddingChill)ori pentru ca e piratat, ca am downloadat sims 4 si imi arata o llama inloc de joc, piratat