| Cristian_Andrei_2000 a întrebat:

Salut aT.P.U.!
Am o problema legata de OVERWATCH.
Am folosit un cod in consola de la battle.net sa se descarce si sa se instaleze jocul, dar cand intru in joc trebuie sa ii bag licenta.
M-am gandit ca daca a mers sa bag un cod pentru al instala am crezut ca merge si pentru licenta. Am bagat coduri( overwatch licence key activated; overwatch licence key accepted; overwatch licence key found...) si imi deschidea jocul si ma punea sa ma logez, dar nu puteam sa apas pe buton de login.
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o comanda sau ceva pentru a rezolva problema si a ma putea juca?
Raspunsul cel mai rapid si bun primeste funda!

1 răspuns:
| Daniel_Croitoru_1977 a răspuns:

Cum fac rost de licenta gratis OVERWATCH.