| danut2323231231 a întrebat:

Salut TPU, zilele trecute mi-am cumparat si instalat mcfs2020 de pe Microsoft store, in jur de 150gb a avut jocul. Toate bune pana azi cand intru pe joc si pana sa ma bage pe el imi spune ca trebuie sa descarc niste content aditional de aproximativ 150gb, in descrierea contentului imi spune ca il pot instala acum sau mai tarziu, dar nu vad niciun buton de skip sau ceva de genu. Jocul e instalat, folderul sau are 150gb de spatiu ocupat. E normala treaba asta si ar trebui sa instalez acest content sau e vreun bug sau ceva? Refuz sa cred ca trebuie sa "reinstalez" jocul pentru a putea sa il joc iar. Ca fapt divers mi-am luat si fh5, tot de pe Microsoft store, jocul ala chiar nu-l puteam juca, nu mi se deschidea, nu il puteam instala... asta ca fapt divers, ca am avut numai experiente nasoale cu acest magazin al celor de la Microsoft. Revenind la fs2020, voi ce parere aveti, este ok acest patch? Mi se pare aiurea ca jocul sa ajunga la 300gb, sincer as da ramburs si dezinstalare si mi-l iau de pe steam si scap de toate grijile. Multumesc!