| ManRight2000 a întrebat:

Ati cumparat vreodata ceva de pe G2A? Cum functioneaza? Se poate sa ai atat Steam, cat si G2A instalat? Daca ai unele jocuri de pe Steam si altele de pe G2A,e vreo problema?

1 răspuns:
| Jakye a răspuns:

Salut,
G2A este un site de cumpărături, nu o aplicație. Când cumperi ceva de pe G2A îți dă o cheie care poate fi activată pe Steam pentru a obține jocul pe Steam. G2A este de încredere. Îți recomand să folosești G2A Shield la orice achiziție, pentru a evita problemele. Este doar 3€ în plus.