| LoveTheWorld54 a întrebat:

Atunci can pornesc metinul nu imi merge. Adica nu vrea sa porneasca. apas dublu click si nu se intampla nimic...

-Am sters tot si reinstalat si tot nu merge
-Nu merge nici cu (RUN AS ADMINISTRATOR)

6 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Salut, dăi un restart la pc, după ce i-ai dat restart şi s-a aprins intră încearcă să deschizi metinul. dacă nu merge dezinstalează-l din pc şi downloadează-l iar.

| LoveTheWorld54 explică (pentru raMLesS):

Nici asta nu merge :/

| Mafiotu007 a răspuns:

Ce metin e?

| LoveTheWorld54 explică (pentru Mafiotu007):

Metin 2 power dar la un prieten i se deschide

| Monor_Matei_2000 a răspuns:

Tu doar trebuie sa il stergi normal dupa din control panel si cauti in ctrl alt delete si inchizi aplicatia dupa instaleaza-l si vezi ce se intampla happy