| Anonimul3315 a întrebat:

Auziti habar nu am ce sa fac acum in timpul liber. Am chef sa ma joc pe calculator dar habar nu am ce. Imi dati sfaturi de jocuri video supeeeeeeeeeeer. Dinalea misto. Vreau dinalea cu multa actiune. Cu razboi chiar.Adica ma rog toate jocurile cu impuscaturi is cu razboilaughing dar ma refer ca esti un soldat care il controlezi si faci parte dintr-o armata cu inca vreo 500000 de soldati si te bati cu armata adversa dar nu sai omori pe toti ca nici in 2014 nu reusestilaughing sa ai un obiectiv gen sa te duci la baza lor sau ceva. Deci asta e prima preferinta la joc. 2 preferinta: sa aiba grafica foarte foarte misto. 3. preferinta sa fie foarte relist. adica daca trag cu bazooka intr-o cladire sa se distruga. sa se faca gaura in blocu ala. daca vad o masina sa pot so conduc. Nu prostie ca delta force black hawk down.Aia...pfuu avea o grafica la cladiri. geamurile ziceai cas pictate si la teroristi indiferent unde ii impuscai ei mureau dintr-o singura lovitura. Si cum am zis la jocul pe care eu il vreau acolo cand caut gloante sau vreau sami mai iau o arma arma aia sa nu straluceasca ca la alte jocuri.Iti da mura in gura.Sa depinda unde te impusca.Adica daca te impusca in cap gata ai murit. Daca te impusca in brat sa nu mai poti folosi mana aia pana nu vine peste vreo 10-15 minute elicopteru medical.Pe scurt jocul sa fie casicum mas uita la televizor la filme.Super real. Dau un fundoi maaaaaaaaare si voturi celui cemi da un astfel de joc, unu asemanator sau unu chiar mai tare.

9 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Daniel!
nu prea,, le am"eu cu jocurile acestea.dar am auzit de la colegii mei că jocurile,, metin 2",,, counter strike"sunt detul de distractive.şi sunt realiste.am mai tras şi eu cu ochiul când se jucau diferiţi prieteni de-ai meilaughing deci, ţi le recomand pe acestea două. probabil mulţi băieţi le ştiu, dar, eu cred că merita.big grin
succes!

| CastraveteMurat a răspuns:

Câte pretenții ai! -.-

| adriangabor92 a răspuns:

Pes 2012

| MariusF23 a răspuns:

Crysis 1,2; Battlefield Bad Company 2, 3 happy

| Ideea a răspuns:

Assasins creed, GTA, metin2, cabal, minecraft, forsaken world.

| bcosmin2007 a răspuns:

Daca iti plac jocurile in retea shoot iti recomand War Rock si daca vrei un joc lume virtuala super tare incearca IMVU il joc si eu daca e sa ma bagi la prieteni EmoRoseKid! funda plz puppy dog eyes vreau si eu o funda puppy dog eyes

| BiancaSmith a răspuns:

- păi am auzit de la diferiţi colegi unele jocuri nu cu toate preferinţele tale, doar unele : 25 to Life, Counter Strike, Fifa(acesta este de football), Metin. cam atâta. Sper că te-am ajutat

| NeSQuiKkK a răspuns:

Sall joacate Prototype