| TheAnonymouss a întrebat:

Aveam cumparata mai demult seria Medal of Honor : Allied Assault, War Chest. Si unul din CD-uri : Medal of Honor : Allied Assault, SpearheaD (expansion pack) il bag in calculator, ii dau instalare, pun seria si apoi imi spune : "Setup could not find a copy of Medal of Honor Allied Assault. Please install Medal of Honor Allied Assault and try again."

Ce pot face? Ca un CD din Medal of Honor Allied Assault a disparut. Cum pot rezolva problema?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Pai trebuie sa ai intai jocul ala instalat, ca ce ai tu e expansion pack, nu e jocul.