| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Azi mi-am cumparat Playstation 4 asa, Vreau sa imi cumpar Fifa 2014 Ultimate edition ( In magazine nu se gaseste). Intrebarea mea este dupa ea.com daca cumpar Fifa 2014 se downloadeza pe playstation sau prin posta imi aduce cineva Jocu?
Adica pot downloada jocu (cumparat) dupa ea.com pe playstation?
ca Pe playstation store e mai scump 60 si cv de lire iar pe Ea e 41 dolari

1 răspuns:
| denyemy a răspuns:

Vezi la eMAG, acolo vin toate noutatile, de acolo mi-am luat eu pentru PS3.