| Nycu2001 a întrebat:

Salut băieți. Am o problema. Care poate sa mi dea răspunsul. Ii mulțumesc mult.

Am piratat sabnautica și am văzut multe videoclipuri pe you tube ca mulți merg la prima baza de extratereștri care acolo e un cub ion. Care întra o voce în creierul tău. Mie nu îmi apare portalul/poarta. Pe supraviețuire. Ci doare semnele de extratereștri alea verzi. Și când înteu pe creative. Îmi apare portalul. Oare de ce?