| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine am vazut ca pe net si pe you tube nu am sunet vad videoclipuri dar fara sunet, in winamp am sunet dar pe net nu, oare care e cauza

3 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Pe youtube daca folosesti o melodie, si nu ai dreptul de la autor...iti taie sonorul!
eu am avut un filmulet si aveam mica-relax, si mi-au trimis mesaj de la youtube precum ca nu am dreptul de autor... am schimbat melodia si "merge"!
poate asta e cauza!
P.S.si eu la mine in pc aveam sunet!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Aceiasi problema o am si eu ...si sincer nu cred ca e din cauza dreptului de autor. Dar pe trilulilu ai sunet? Eu nusad

| iacoboaeconstantin a răspuns:

Ai schimbat browser ul?