| robyvalentin a întrebat:

Salut baieti am si eu o problema cu need for speed: the run.
am instalat jocul dupa instructiuni tot luate dupa net, dar cand dau sa intru in el imi da o eroare gen : "the procedure entry point GetCurrentProcessorNumber could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dl.". Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Yuzoo a răspuns:

Normal, asta e tot ceea ce trebuie sa faci, sper sa te ajute, sansele sa mearga dupa ar trebui sa fie de 100%

https://www.youtube.com/watch?v=yHYcGqVgix4