| Alesto93 a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul Battlefield 3 imi da "The procedure entry point GetCurrentProcessorNumber could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dff." ma puteti ajuta ce trebuie sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

E de la Windows...Sunt sigur ca ai windows XP.Deci problema este:Ca windows XP suporta doar directx 9 iar jocul Battlefield 3 are directx 11 si 10 pentru ca e joc de performanta nu e ca orice joc... Funda?happy