| N3amtu a întrebat:

Salut băieți, care dintre voi jucați Forza Horizon 4 de pe un volan Logitech G29?
Am început și eu astăzi să ma joc și desi volanul e in 900 grade jocul decalează doar 270, ce îi pot face?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Trebuie sa vezi undeva prin setarile jocului daca te lasa sa eliberezi gradele dupa volan si nu cum vrea el, mai mult de atat nu pot sa te ajut, pentru mine volanul ala e un vis, deci ne avandul foarte multe sfaturi nu pot sa-ti dau, dar daca cauti pe google treaba asta cu 270 de grade sigur gasesti o rezolvare mai mult decat ti-am zis eu.