| BoGdY13 a întrebat:

Salut baieti deci am un sv de cs facut prin un tutorial de pe tutorialecstrike.com si am net romtelecom huawei smartax mt882 si mie imi merge sa intru pe sv sa schimb harta sa fac ce vreau ban kick etc dar la alti nu le merge le dau ip si nu se incarca deloc.Eu am ip dinamyc o trebuie static? daca da cum pot sa mi-l scimb in unul static sau daca e sa sun al romtelecom platesc bani la static si este recomandat? daca e cineva care stie sa-mi dea id lui de mess sa-l contactez si daca poate sa mi-l faca ii voi da admin; DVreau un sv de deathrun sau de ZM.big grinaJutati-ma fundita+Vot la toate

2 răspunsuri:
| claude42 a răspuns:

Daca ai ip dinamic nul poti tine deschis sv intotdeaua ori ti-l faci statis ori il lasi dinamic si faci asa de fiecare data cand deschizi pc ti se schimba ip si trebuie sa faci asa iti afli ip intrand aici http://www.ip-adress.com si il copiii in notepad si pui terminatia asta :27015 copii ip si terminatia si o dai la prieteni deschizi serverul si ai sa vezi ca o sa mearga aaa trebuie sa faci asa de fiecare data cand deschizi si aprinzi pc si serverul succes

| BoGdY13 explică:

Da mah da dar mie imi apare alt ip cand imi fac sv nu ip meu