| MeMeMe97 a întrebat:

Daca mi s-a ars modemul de la comtelecom(HUAWEI smartax mt882)si sun la romtelecom imi aduc altul sau tb sa il cumpar eu?! Ce modemuri aduc la schimb?! aveti idee?! Fundita

1 răspuns:
| cristicosmin2226 a răspuns:

Pai daca nu ti sa expirat ani de contract (adic nu te poti retrage acum de la ei) ati vor aduce gratis altul pentru ca ai garantie. ati aduc altul la fel, nu va fi mare diferenta, daca ti sa expirat caontractul ti s-a dus si garanti si va trebuii sati cumperi altul.
P.S mai dai funda?