| iOlivier a întrebat:

Salut baieti si fete laughing) astazi vin insa cu o intrebare putin mai stranie dar sper sa ma ajutati...
Deci vreau sa gasesc un joc din copilarie care mi-a placut enorm de mult; deci era gen mario; nu era Nintendo ci sega; si era cu dinosauri/dragoni (nu stiu ce erau aia) va rog daca cineva stie Multumesc plus funda; nu este cu yoshi ori chestii din astea
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Axyongaming007 a răspuns:

Stiu cum este sa uiti de un joc din copilarie. Din pacate nu stiu nici un joc de genul acesta.