| abdulahmad177 a întrebat:

vin cu o intrebare putin stranie dar in fine,vreau sa stiu cum e posibil sa imi prelungesc pubertatea, am 16 ani si sunt foarte nemultumit de inaltimea mea am 1.66-67 de la 14 ani nu am mai crescut sper sa ma ajutati )

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Intrebarea a fost pusa de foarte multe ori, inaltimea e dictata in mare pearte de ADN-ul tau, pe care nu il poti modifica, pe scurt: Poti incerca cu sport si o alimentatie echilibrata, dar nimeni nu iti poate garant ca mai cresti, pe foarte scurt: nu poti sa iti stimulezi cresterea, mai degraba poti sa o inhibi, dar cu consecinte foarte mari.

| CuriousStuff a răspuns (pentru CuriousStuff):

Si in plus de asta, ai o inaltime perfecta pentru o fata. Gandeste-te ca o sa vrei sa-ti iei si tocuri, ce baiat de 2m ar trebui sa ai langa tine ca sa nu fii mai mare decat el pe tocuri?

| abdulahmad177 explică (pentru CuriousStuff):

Sunt baiat ))

| CuriousStuff a răspuns (pentru abdulahmad177):

Hahah, greseala mea. laughing That's awkward... Scuze.
De obicei fetele se plang de chestia asta.