| BlackAngel a întrebat:

Salut/Buna TPU!

Am si eu o intrebare...am auzit ca pe langa Gara Obor sunt competitii/campionate de fifa...la o sala de calculatoare din cate am inteles este adevarat? daca da cat costa biletul de intrare sau cat trebuie sa dai ca am inteles ca se da 5 lei de persoana si cine castiga ia toti banii si daca stiti mai multe detalii va rog

Multumesc!

2 răspunsuri:
| BlackAngel explică:

Cum sa ma duc daca nu stiu daca e adevarat si daca e nu stiu nici macar unde e LOL

| emil_5362 a răspuns:

Nu toti suntem din gara obor tie rusine te duci sa vezi