| Kolors a întrebat:

Salut,cand dau sa instalez gta sa 4, pe la mijloc imi zice:"coipaza din >C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV " si in dreptul lui apare browse iar ma jos >"instaleazaC:\Program Files\GTA IV San Andreas\Grand Theft Auto "si in dreptul lui apare browse.dau ok si imi zice:"gta or eflc could not be found in the select directory. please select the folder where gta is installed."" in pc nu am gta4, credeti ca imi trebuie? si ce trebuie sa fac ca sa mearga instalarea? dau funda.

2 răspunsuri:
| florinmar a răspuns:

Cand ajungi acolo dai click unde trebuie sa selectezi directorul si faci asa
1 faci un folder nou in d care in denumesti gta
2 selectezi sase duca acolo si dai next
cam asta e tot trebuie sa mearga astept funda

Răspuns utilizator avertizat