| razvy00 a întrebat:

Salut.Cand deshid metin2 ro ma loghez stau cateva secunde si ma scoate si imi apare: DETECT_HACKING(CheckCode = 10301). Nu stiu ce sa mai fac ma puteti ajuta? P. S Mi-am reinstalat windowsul acum doua zile si hack-uri nu am in calculator si nici n-am avut.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eLAdRiaNNN a răspuns:

Ce prostie! Nu are treaba cu contul! Eroarea asta o am si eu si am contactat suportul si mi-a spus "Sterge tot ce tine de metin inclusiv metin2 si cele private apoi reinstaleaza metin2."La mine nu a mers, poate merge la tine! Bafta

| razvy00 explică (pentru eLAdRiaNNN):

La mine a fost din cauza antivirusul.Incearca sa iti bagi alt antivirus si apoi o sati mearga.

| Dulcerau_Kiokolata_1985 a răspuns:

Metin2 ro ma loghez stau cateva secunde si ma scoate si imi apare: DETECT_HACKING(CheckCode = 10301). Nu stiu ce sa mai fac ma puteti ajuta? P. S Mi-am reinstalat windowsul acum doua zile si hack-uri nu am in calculator si nici n-am avut.

Raspunsul tau aici...

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Conţinut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam