| StefaNnNNN99N a întrebat:

Cand eram mai mic era un joc cu niste fantome. Tu erai intr-o casa si puneai diferite fantome ca sa sperie niste oameni, cam atat imi amintesc... Voi stiti cumva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Ghost Master
http://www.youtube.com/watch?v=Ypiuv97Wkxc

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Chestie. am cumparat o revista level acum niste foarte multi ani si a venit cu acel joc de care zici *_* uite daca dau peste cd-ul ala (cred ca-l mai am) iti zic cum se numeste jocul

| StefaNnNNN99N explică (pentru Andrei7520152):

Ok.Mersi frumos. Ai funda de la mine daca ai gasit jocul cautat de minewinking