| bymhyt a întrebat:

Salut, cand eram mai mic jucam Club Penguin, nu am mai intrat pe cont de 5/6 ani poate si mai mult si nu mai stiu parola si nu mai detin nici emailul pe care aveam contul, daca dau la recuperare numele de pinguinului caci doar ala al mai stiu imi zice sa verific emailul, emailul acela nu-l mai am, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Club Penguin este inchis de demult, nu inteleg ce vrei tu sa faci, dar siteul oficial s-a inchis.

| bymhyt explică (pentru LPCTSTR):

Pai eu mi-am facut un cont si am intrat si azi am intrat si am putut, nu am stiut că s-a inchis! Păi si atunci contul vechi nu se mai poate intra e pierdut pentru totdeauna?

| LPCTSTR a răspuns (pentru bymhyt):

Ti-ai raspuns singur la intrebare.

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nimic. Site-ul e închis. Nu se mai poate intra.