| EricaElena a întrebat:

Cand eram mai mica jucam un joc cu carti (de strategie) care incepea cu litera "r". Tin minte perfect acest aspect. Daca stiti cum se cheama jocul sa imi spuneti urgent!
P.S. :Jocul nu neceseta instalare, adica era online.
Firma care a facut jocul cu "r", a mai facut un joc tot cu carti, dar cu personaje stil medieval cu puteri magice si chestii de genu. Jocul cu "r" este cu personaje stil street life(gangsteri). Sper ca indiciile va vor ajuta. Succesbig grin

2 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Sall.
Jocul se numeste Urban Rivals.
http://www.urban-rivals.com/? autoSignup&from=wd-cashtrafic&countryid=RO

| EricaElena explică (pentru Seijūrō):

Jocul la care ma refeream nu era de la Goodgame