| Arex a întrebat:

cand eram mic aveam un joc pe care ma jucam, dar nu-mi mai aduc aminte cum se numea. sper sa ma puteti ajuta. jocul era cu o chestie, un fel de personaj care ma rog trebuie sa faca niste misiuni si are jos trei spartii(buzunare) in care sa-si puna toate obiectele. trebuia sa ia toate obiectele si sa le duca, sa le foloseasca ca sa le foloseasca. plz. dau funda

3 răspunsuri:
| Arex explică:

Nu stiu exact pers., dar avea mai multe. era intr-un lac si era un echipament de scufundare. puteai sa te duci pe o corabie, aveai casa ta. puteai sa te duci intr-o mina.

| frikk a răspuns:

Scrie pe google igi (project igi) poate este ala jocu-l cu misiunii la la la

| GizazCraist a răspuns:

Fii mai explicit
descrie personajul si obiectele