| 1234567890123 a întrebat:

imi aduc aminte ca atunci cand eram mai mic, acum 6 ani, ma jucam un joc cu arme, trebuia sa impusc alti soldati. Imi aduc aminte ca un nivel era pe un tren si la un moment dat aparea si un elicopter in care trebuia sa trag. Avea si o grafica foarte buna. Ma puteti ajuta cu numele acestui joc?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numi dau seama ce o fi, daca ai pc modern probeaza wolfenstein the new order

| 1234567890123 explică:

Nu este niciunul dintre acestea, atunci aveam un pentium 3, si va dati seama ca acum 6-7 ani jocurile nu aveau grafica asa de buna si nu erau foarte evoluate

| LightGamingRo a răspuns:

Arma/ArmaII/ArmaIII daca era online.