| svIX a întrebat:

Salut. Cand eram mic ma jucam un joc pe CD, parca se numea Tomita, asa ii ziceam si era cu personajul asta Tomita care facea diferite chestii, imi amintesc ca atunci cand intrai in joc era o alee spre un turn ciudat si era noapte. Si erau mai multe sectiuni de jocuri in acest joc, parca era un mini game in care hraneam porcii cu placinte si cu cat veneau mai multi la masa, cu atat trebuia sa le dau placinte mai repede. Atat imi amintesc, nu-l gasesc nicarieri pe internet, era un CD. Daca ma poate ajuta careva, as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
| supermxc a răspuns:

Nu sunt sigur dacă merge:
https://www.myabandonware.com/game/timothy-gd2

8 răspunsuri:
| k0k234234 a răspuns:

Cred ca e Zuma

| svIX explică (pentru k0k234234):

Mai citeste o data.

| Jurasim a răspuns:

Stiu exact la ce te referi si eu am jucat jocu acesta de foarte mult timp, dar nu m-am gandit niciodata la el si nici sa il caut; doar acum ca ti-am vazut inntrebarea. Din pacate nici eu nu stiu cum se chema, da intr-adevar era pe CD...pe vremea aia existau la librarii parca daca tin minte niste reviste pe care le cumparai si iti dadea un CD care continea mai multe jocuri pe care puteai sa le instalezi si sa le joci. NOROCEII sau ceva de genu se chema revista aia sau CD-ul ala.

| Jurasim a răspuns (pentru Jurasim):

Am sa revin cu un raspuns la intrebare daca gasesc ceva

| svIX explică:

Up, daca stie cineva, inca il caut.

| AndyDream a răspuns:

Stiu jocul. Se numește într-adevăr Tomiță. laughing)
Mă jucam si eu cand eram mică. Cred ca inca mai am CD-ul. Îmi amintesc ca CD-ul meu imi tot dădea eroare la un anumit punct in joc si n-am putut să-l termin ani de zile. Cred ca anul trecut m-am uitat in fișierele jocului si am rezolvat problema si am reușit in sfârșit să-l termin laughing)))

| supermxc a răspuns (pentru AndyDream):

Dacă ai putea să mă lămurești și pe mine cum ai rezolvat, aș aprecia enorm! Și eu am o eroare la nivelul cu astronomul, dacă nu mă înșel…

| svIX explică (pentru supermxc):

Multumesc mult de tot, asta era laughing