| RaducanuDilimanu a întrebat:

Cand eram mai mic jucam un joc cu o minge, care trebuia controlata din sagetele.Erau diferite leveluri.Bila nu trebuia sa cada de pe acele 'carari' daca pot sa le spun asa.Doar atat imi amintesc, daca ma puteti ajuta in vreun fel as ramane recunoscator! Multumesc si o zi buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| bennykid a răspuns:

Jocul se numeste Ballancehappy sau.depinde cat de departe in trecut e "cand eram mic" poate sa fie si Roll on

3 răspunsuri:
| bennykid a răspuns:

Cu placerewinking

Răspuns utilizator avertizat
| RaducanuDilimanu explică:

@ bennykid : Mersi mult! Asta e.Ballance!