| Mario_Radu_1986 a întrebat:

Cand incerc sa filmez, cu orice program, OBS, ACTION MIRILIS, BANDICAM etc.
Microfonul meu se aude incet, adica cand vorbesc mai rapid se aude incet, dar volumul este acelasi!
Am microfonul de la castile Razer Kraken Usb!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti pe Skype cand se intampla asta? Pentru ca are o setare sa ajusteze automat volumul microfonului happy

| AlexBoyYoutuber a răspuns:

Ti s-a stricat microfonul poate sau trebuie sa iti cumperi unul nou sau are ceva la setarile microfonului

daca nu sunt acestea inseamna ca trebuie sa au un anumit calculator/laptop sau windows | Funda?