| Radu6899865 a întrebat:

Salut, am niste casi razer kraken pro merg perf si castile si microfonul pe laptop dar pe pc nu merge si nu am probleme cu placa de sunet? Sa fie de la drivere? Se aude la mic ce se aude in casti

2 răspunsuri:
| nicol2 a răspuns:

Daca scriai cat de cat corect poate primeai niste raspunsuri ajutatoare dar asa nu se intelege nimic din ce ai scris.

| Radu6899865 explică (pentru nicol2):

Castile merg perfect pe alte dispozitive, dar pe calculator se aude la microfon ce se aude in casca, nu nu am probleme cu placa de sunet