| 89sicran a întrebat:

Cand incerc sa rulez jocul The Crew imi da crash. Am incercat tot ce am putut pentru a rezolva problema dar tot nu merge. Are legatura cu faptul ca nu am cerintele minime necesare? Alte jocuri cu cerinte asemanatoare imi ruleaza si in cel mai rau caz am prea putine FPS pentru a putea juca decent.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Problema e ca laptopul este prea slab pentru a iti rula The Crew chiar si pe cele mai joase setari.

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut. Spune-mi ce specificatii are pc-ul tau ca sa pot sa iti dau un raspuns cat mai apropiat de adevar.

| 89sicran explică (pentru YoChriss):

Procesor Dual-Core 2.2 B960, 4GB RAM, Intel HD Graphics nu stiu exact ce model dar oricum nu cine stie ce... si e laptop. hardul nu cred ca mai conteaza.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru 89sicran):

Asta explica tot nu face fata

| YoChriss a răspuns (pentru 89sicran):

Problema e ca laptopul este prea slab pentru a iti rula The Crew chiar si pe cele mai joase setari.

Răspuns utilizator avertizat