| Fcsb_Razvi_1997 a întrebat:

Cand intru in assasins creed 4 ma joc vreo 5 min si la un moment dat se blocheaza ce po face?

4 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Ai assasin's creed 4 piratat de pe net sau cumparat? (daca il ai de pe net da-mi si mie link-ul de download plz)

| Fcsb_Razvi_1997 explică (pentru neverwinter):

E piratat dar spune-mi si mie ce pot face. si da si tu pe google download assasin creed nos team

| VladHelp a răspuns:

Cred ca iti lipseste versiunea de java, sau calculatorul tau nu este destul de performant. www.java.com

| Fcsb_Razvi_1997 explică (pentru VladHelp):

Pai am Intel celeron 2.40 ghz 4 ram 64 bit