| Antonioesmek12 a întrebat:

Salut, când intru în cs îmi spune csgo.exe was stoped working ce sa fac pls ajutați ma, am făcut tot ce este pe yt am schimbat ceva la cfg și tot nu merge, am șters jocul și l
am băgat, la fel, am șters și stesmul și la fel.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E prea slab sistemul ca sa mearga.

| PainTech a răspuns:

Ce componente ai la PC?

Pana acum a mers? E problema noua sau e prima data cand incerci?

| Andreiii1903 a răspuns:

Incearca sa dai run as administrator sau sa dai click dreapta, proprieties si sa selectezi windows-ul tau, daca tot nu merge probabil pc ul nu este suficient de puternic. Funda?