| Schinteie_Flavian_1990 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu merge CS:GO? Imi apare meniu, dau " play " se incarca mapa si la final cand mai are putin ma scoate si spune " csgo.exe has stopped working " si dupa imi da o eroare, va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Intra in setari grafice si da totul la Low/Very Low. Asa imi facea mie uneori. Plus ca, zi ce scrie in eroare.

| Schinteie_Flavian_1990 explică (pentru AdreAdre):

Imi apare o eroare '' Failed D3D '' si ma scoate.

| AdreAdre a răspuns (pentru Schinteie_Flavian_1990):

Ce placa video ai?

| itsBiscu a răspuns:

Pai daca il ai de pe STEAM ca mine o sa scapi de eroare happy reinstalezi cs; go-ul ca nu se sterge daca e cumparat pentru ca asa facea si mie sau reinstalezi steam-ul