| BezeaToxica a întrebat:

Cand intru in fifa 2014 imi aleg echipa si cand dau play ma scoate fara nici o eroare straight face.
Am 2GB ddr3 Procesor AMD athlon 2, 3 GH si placa video Nvidia GT 220...
Imi merge ogramada de jocuri dar asta nu stiu ce are.
Un site bun sa il descarc iar si sa mearga, stie cineva?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asa e cand descarci jocuri din alte surse decat cumparandu-l de pe site-ul oficial. Multe dintre ele nu merg, sunt modificate.

| edit28 a răspuns:

Cauta un update pentru joc. Daca nu gasesti incearca sa il bagi in bara inainte sa incepi meciul, dai cateva refreshuri pe desktop si pornesti. Sau incepe meciul in window mode.

| CrystyTheBest a răspuns:

Boss, sigur e piratat! Ca sa mearga baga-l in bara si intra iar in fifa si dai play (la fifa 13 asa e )