| JohnBmR a întrebat:

Cand ma joc fortnite nu mi se incarca texturile. E de la net sau de la pc? Cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Texturile vin odata cu clientul tocmai pentru a nu se complica jocul cu descarcarea lor la fiecare repriza. Ar putea fi calculatorul.

| JohnBmR explică (pentru LPCTSTR):

Cum as putea rezolva?

| Alexandru2904 a răspuns:

Este de la Pc procesorul nu mai funcționează in parametrii am avut aceeași problema in mai multe jocuri. Procesorul este forjat și nu mai funcționează normal, schimba l și ar trebui sa nu mai ai probleme