| RobDogg a întrebat:

Okay, deci am si eu o problem si solicit raspuns urgent va rog, mi-am luat GTA IV ieri, si a mers cat de cat, ei bine, astazi nu stiu ce are dar NU se incarca texturile, FPSul este mare DAR nu se incarca texturile, are idee cineva de la ce ar pute fii?

4 răspunsuri:
| ShadoWizz a răspuns:

Fa un update la placa video sau daca nu merge nici cu update ia-ti o placa mai buna ca faze din astea fac toate jocurile cand nu suporta placa video(adica nu e prea buna).Dar mai este o chestie pe care poti so faci.Intrii in setari si si dai totul pe low si o rezolutie mica.

| RobDogg explică (pentru ShadoWizz):

Mda...Din pacate am incercat toate astea deja... Si placa video este incorporata deci nu o pot schimba sad

| ShadoWizz a răspuns (pentru RobDogg):

Pff...pai atunci daca vrei sa joci GTA IV, ia-ti un pc mai bun straight face

| RobDogg explică (pentru ShadoWizz):

Nope, s-a rezolvat, se pare ca nu eram singurul cu problema asta tongue am folosit commandline xD