| Rky98 a întrebat:

Salut.Cand vreau sa instalez un joc nu imi apare setup-ul de ce?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Fișierul executabil, cred că ăla nu pornește fiindcă dacă s-a instalat corect e imposibil să nu-ți apară. Dacă este în vreo arhivă ți-l deschide cu WinRar sau 7Zip?
Ce Windows ai? Poate să fie de la el, nu îi funcționează ceva servicii, WIndows Installer am impresia aici.
Dacă ai teamviewer-ul trimite-mi mesaj în privat cu ID și parola de la el. Dacă nu-l ai îl iei simplu de aici
http://ninite.com/teamviewer/

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
1. Nu s-a descărcat complet sau ai luat ceva update.
2. Ce joc?
3. De unde l-ai luat?

| Rky98 explică (pentru DDCC):

1. S-a descarcat complet. 2.imi face cam la majoritatea jocurilor asa (4story metin wow cs) 3.site official

| DDCC a răspuns (pentru Rky98):

Fișierul executabil, cred că ăla nu pornește fiindcă dacă s-a instalat corect e imposibil să nu-ți apară. Dacă este în vreo arhivă ți-l deschide cu WinRar sau 7Zip?
Ce Windows ai? Poate să fie de la el, nu îi funcționează ceva servicii, WIndows Installer am impresia aici.
Dacă ai teamviewer-ul trimite-mi mesaj în privat cu ID și parola de la el. Dacă nu-l ai îl iei simplu de aici
http://ninite.com/teamviewer/