| AlinSeven a întrebat:

Salut, cand vreau sa intru in GTA San Andreas imi apare aceasta eroare "Cannot find 800x600x32 video". Ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Ai ultimele drivere la placa video? Eventual incearca s-o reinstalezi (placa video, nu jocul)

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Încearcă să-l reinstalezi și vezi dacă mai primești eroarea aceea. Pune rezoluția exact cât ai tu la monitor ulterior.

| XRoyaL a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe Gta icoana jocului(cel cu negrul imbracat in portocaliu) si sa alegi sus Compatibility si sa bifezi -Run in 640x480 Screen rezolution.