| wanted1 a întrebat:

Salut
Am un laptop HP 250G cu windows 8.1
I-am bagat fiului meu GTAA San Andreas pe el, s-a instalat dar cand sa-l deschida apare asta: Cannot find 800x600x32 video mod...ce pot face?

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Depinde,sunt mai multe solutii diferite pentru acea problema dar nu toate merg, incercati prima data sa stergeti fisierul gta_sa.set din folderul rockstar games de la documents. Daca nu merge pot sa va ajut prin teamviewer

| Predator30 a răspuns:

Salut,trebuie sa mergi sa schimbi din fisierul Gta San Andreas unde l-ai instalat, vezi trebuie sa fie undeva sa intri in setari este undeva un fisier de unde sa faci setariile inainte de a intra in joc si de acolo trebuie sa alegi versiunea de win pe care o ai tu, spre exemplu la mine 1366x720x64 (64 e versiunea de windows, 64 biti), sper sa te ajute ce ti-am spus.

| wanted1 explică (pentru Predator30):

Imi poti zice mai exact cum se numeste fisieru?

| Predator30 a răspuns:

Incearca asa prima data sa vezi daca merge, ALT + ENTER pe fisierul de strat al jocului

| wanted1 explică (pentru Predator30):

Nu resusesc sa-l fac. Ma poti ajuta prin TW mai pe seara?