| PistaMatei a întrebat:

Cand vreau sa pariez pe CSGOWAY.COM imi da aceasta eroare de cateva zile:There was an error sending your trade offer. Please try again later.

You cannot trade with CSGOWAY BOT. (50)

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Alex_1981_CPam a răspuns:

Mi s-a întâmplat si mie.Nu iti găsește un bot pentru trade.Ori era eroare de pe site, ori aveai tu conexiunea proasta, ori nu erai logat cu contul steam. Daca tot nu merge după ce am spus mai sus încearcă alt site de pariuri CSGOSPEED.com si altele nu prea mai știu, pe asta pariez eu.Iti mai recomand un site pe care poți câștiga skinuri jucând CS:GO: ZENGAMING.COM