| Tonight a întrebat:

Salut TpU! Stiu ca multi dintre voi jucati Cs Go si am o intrebare pentru voi! Folosesc site-ul csgodouble pentru a paria si a face rost de skin-uri. Pe acest site trebuie sa transformi skin-urile pe care le ai in puncte, iar punctele sa le pariezi pentru a obtine mai multe si a cumpara skin-uri de pe site!
Faza este ca imi da o eroare cand incerc sa transform skin-urile in puncte : Bot error: Your account is trade banned. For more information please try sending a trade offer to a friend.
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| LeMet1ng a răspuns:

Ai trade ban deoarece ai dat scammuri sau ceva dar daca nu e adevarat fa-le ticket si le spui acolo ca ti-au dat ban degeaba daca nu it scoate trade banul nu vei mai putea face trade niciodata si trebuie sa le zici unor prieteni ca tu nu ai dat scammuri asa a patit si Anomaly incerci cu ticket sau cu prietenii sa le spuna ca nu faci scammuri! SPER CA TE-AM AJUTAT!

| Tonight explică (pentru LeMet1ng):

Imi poti da mai multe detalii? Cum adica sa le fac ticket?

| Tonight explică (pentru LeMet1ng):

Imi poti spune si ce trebuie sa scriu in ticket?