| spartan1999 a întrebat:

Care este limita maxima de putere viata (pv) care il poate avea un caracter pe metin2 ro?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ok, habar nu am ce ai intrebat acolo. Te referi cat este maxim la status? Este 90. Dar daca te referi la viata... ai 2k max PV. Dai PV intra pe 4 iteme si apoi mai sunt abanosii +9 cu 1650PV si daca mai pui si 3 ebinite pe i mai primesti inca 495 pv, apoi mai este si piatra vitalitatii care la +4 iti da cam 200 pv (nu sunt sigur). Dar nu se poate spune cu exactitate cata viata poti sa ai fiindca mai sunt si bonusurile +? VIT care intra pe iteme si mai este si viata zeului dragon care o cumperi din item shop. Dar cred ca mai mult de 23k pv nu poti sa ai pe ro.

2 răspunsuri:
| Deknar a răspuns:

Pe ro 2k pe iteme.in jur de 24 k total