| KikiRiki98 a întrebat:

Salut, care este mai bun? Google Chrome, Mozila Faierfox sau Internet Explorer
E urgent!:* FUNDA:*:*

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Buna Dragutzicaa. Browserele alea 3 sunt la fel de bun.Setarile difera.Eu, le folosesc pe toate 3 si imi merg foarte bine.Asa ca foloseste-le si tu cu incredere.Toate cele bune >big grin

| myty a răspuns:

Mie cel mai bun mi se pare google chrome est cel mai rapid si mai bun, merge cel mai bine.

| xAndraax a răspuns:

Google Chrome.

| sassy2000 a răspuns:

Mi se pare ca cel mai bun este Internet Explorer. Toate cele bune!

| JUSTINFRUJINE a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun, deoarece Mozilla si Explorer sunt usor de virusat.
Incearca si Opera!