| cLaSiCoSkZ a întrebat:

Salut care stie ceva comanda sau script sa nu mi se mareasca asa tare tinta la cs. adica nu stiu dc mi se mareste foarte mult cand trag parca e pe large si joc cu ea pe small si dureaza mult timp pana revine cum era anainte sa trag mica plz care stie ca ma enerveaza rau si nu prea pot juca cu ea asa

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Executa comanda "cl_dynamiccrosshair 0".

| PrunaPătrată a răspuns:

Hey, tu degeaba joci cu tinta pe small pentru ca asa e normal sa ti se mareasca tinta cand tragi dar mie nu imi dureaza mult pana se face la loc, de ex daca trag intr-un om se mareste si dupa ce pica pe jos se face la loc mica nu pot sa te ajut dar incearca sa cauti pe net sau daca nu incearca sa umbli pe la optiuni adica sa dai tinta pe large sa iesi din joc si sa intri iarasi sa iti pui tinta mica vezi daca iti merge, baftawinking daca iti merge imi poti da funda tongue

| cLaSiCoSkZ explică:

Ala cu cl_dynamiccrosshair 0 e ca sa nu se mareasca cand te misti vreau 1 daca este sa nu se mareasca asa tare cand tragi si sa se adune repede la loc cum era mica